قوانین عمومی

  • در صورتی که از امکانات ایپندار برای تبلیغ، خرید و فروش کالا و خدمات (به جز بلیت وبینار و ویدئوی وبینار که در ایپندار قرار دارد)، انتشار اطلاعات دیگری غیر از اطلاعات وبینار استفاده شود و اطلاعات وبینار و برگزارکننده وبینار غیرواقعی و غیرقانونی باشد ایپندار می تواند نسبت به حذف صفحه‌ی ایجاد شده وبینار اقدام کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند.
  • کاربر میتواند درخواست عودت وجه خود رو در صورت برگزار نشدن وبینار یا تعوض تاریخ وبینار داشته باشد.
  • در صورتی که اطلاعات وبینار غیرواقعی و غیرقانونی باشد و مشخصات و تصویر برگزارکننده وبینار و سخنران وبینار نامشخص باشد ایپندار می تواند وبینار مورد نظر را بر روی سایت منتشر نکند.
  • ایپندار با بررسی وبینارهای ایجاد شده و جمع آوری گزارش های کاربران سعی میکنید محتواهای خارج از چهارچوب قوانین و ضوابط بین المللی و جمهوری اسلامی ایران را پایش و در صورت مغایرت حذف کند
  • برگزارکننده وبینار موظف است کلیه‌ی قوانین و ضوابط بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای صفحه وبینار رعایت کند و مسئولیت محتوای تولید شده در هر وبینار برعهده‌ی مدیر و برگزارکننده‌ی وبینار است و ایپندار هیچ مسئولتیتی بابت محتوای وبینارها ندارد
  • کلیه‌ محتوای ارسالی به ایپندار، اعم از متن، عکس، قیمت‌ بلیت ها، فایل، ویدئو و … ابتدا توسط ایپندار بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد وبینار، حداکثر طی مدت ۲۴ ساعت کاری انجام می‌شود و در صورت تایید وبینار شما بر روی وب سایت منتشر می شود.
  • ایپندار می‌تواند پیش و پس از انتشار وبینار تغییراتی اعم از اضافه یا حذف کل یا بخشی محتوا در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده و قوانین جاری کشور نبوده و تغییری بنیادین در توضیحات وبینار ایجاد نکند.
  • ایپندار برای دسترسی راحت به روم وبینار لینک روم را مستقیما در پنل مدیریت وبینارها قرار داده است ولی برگزارکننده نمی تواند صرفا کاربران ثبت نام شده را تنها با ارائه لینک روم وبینار به حضور در وبینار دعوت کند
  • اگر برای برگزاری وبینارتان از بسته پشتیبانی ایپندار استفاده کنید پشتیبان مربوطه وبینار را ضبط می کند، راهنمای ضبط وبینار و استفاده از ابزارها در پنل مدیریت وبینار قرار داده شده است، اما اگر شما از این بسته استفاده نکنید مسئولیت ضبط وبینار با شما می باشد و ایپندار هیچگونه مسئولیتی در قبال ضبط شدن یا نشدن وبینار نخواهد داشت و شما موظف به ارسال ویدئوی وبینار به ایپندار تا حداکثر ۵ روز پس از برگزاری وبینار هستید.
  • در صورتی که برای برگزاری وبینارتان از بسته پشتیبانی ایپندار استفاده نمی کنید حتما بایستی شماره تماسی را در اختیار ایپندار قرار دهید تا کاربرانی که در وبینار شما ثبت نام کرده اند در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوالاتی در خصوص حضور در وبینار بتوانند با شما تماس بگیرند. شماره تماس شخصی که به عنوان پشتیبان وبینار در اختیار کاربران قرار می دهید باید در دسترس باشد و به همه تماس های کاربران پاسخ گو باشد در غیر این صورت ایپندار مجاز به اعمال محدودیت هایی برای مدیر یا مدیران و وبینار ذکر شده براساس صلاح دید خود است.
  • در صورتی که پشتیبانی وبینارتان توسط خودتان انجام می شود به هیچ وجه اجازه ندارید شماره تماس ایپندار را به عنوان پشتیبان در اختیار کاربرانتان قرار دهید. در صورت بروز مشکل یا نیاز به دریافت راهنمایی فقط پشتیبان وبینارتان می تواند با ایپندار تماس بگیرد نه کاربران شما
  • برگزارکننده موظف است فقط در چهارچوب‌های پشتیبانی وبینار فقط در زمان‌های هماهنگ شده از پشتیبانی اختصاصی وبینار استفاده کند و استفاده خارج از موارد ذکر شده شامل تماس‌های بی مورد، اد کردن پشتیبان در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی مصداق سوء استفاده است و در صورت تخلف ایپندار مجاز به ایجاد محدودیت هایی برای برگزارکننده خواهد بود .
  • اگر در زمان ایجاد وبینارتان در توضیحات مربوط به صفحه معرفی وبینار ذکر کرده اید که ویدئوی وبینار در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت شما موظف به ضبط و ارسال این ویدئو به ایپندار هستید و اگر فراموش کنید وبینار را ضبط کنید یا باید دوباره وبینار را به صورت خصوصی برگزار کرده و اقدام به ضبط نمایید و ویدئوی ضبط شده را به ایپندار ارسال نمایید و در صورت تخطی و عدم توجه ایپندار مجاز است براساس صلاح دید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.
  • مدت زمان حضور فیلم ضبط شده وبینارهای خصوصی و وبینارهایی که فیلم آنها برای فروش نیست در پلتفرم وبیناری ایپندار حداکثر یک ماه از زمان پایان برگزاری وبیناراست، به همین جهت برگزارکنندگان این وبینارها حداکثر یک ماه زمان برای تهیه فلیم ضبط شده وبینار خود دارند و بیشتر از این زمان فیلم از روی سرور پاک خواهد شد.
  • برگزارکننده در صورت ثبت وبینار خود در ایپندار بایستی وبینار خود را به صورت زنده برگزار کند و به هیچ وجه اجازه پخش فایل ویدئویی وبینارهای ضبط شده را ندارد.
  • شما موظف هستید پیش از برگزاری وبینار از کیفیت اینترنت، صدا و تصویر سخنران جهت برگزاری وبینار اطمینان حاصل کنید تا وبینار شما با کیفیت مناسبی برگزار شود. در صورتی که وبینار شما با کیفیت نامناسبی برگزار شود شما موظف به برگزاری مجدد وبینار هستید.
  • در زمان تعریف سرفصل ها، توضیحات وبینار و مدت زمان وبینار دقت کافی داشته باشید زیرا محتوایی که در وبینار ارائه می دهید بایستی سرفصل ها و محتوای ذکر شده را پوشش دهد و همچنین وبینار در مدت زمان تعیین شده برگزار شود در غیر اینصورت هزینه پرداختی ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده خواهد شد.
  • برگزارکننده می تواند بعد از برگزاری وبینار فیلم ضبط شده وبینار خود را به دو صورت متمرکز و غیرمتمرکز به فروش برساند، در حالت متمرکز برگزارکننده متعهد می شود که فیلم وبینار فقط در ایپندار فروش می رسید و ایپندار هم ۷۰ درصد درآمد حاصل از فروش را به برگزار کننده و ۳۰ درصد هم به عنوان کارمزد اخذ میکند و درحالت غیرمتمرکز برگزارکننده در مکان های دیگری جز ایپندار فیلم وبینار را به فروش می رساند و ۵۰ درصد درامد به برگزارکننده و ۵۰ درصد دیگر به ایپندار تعلق دارد.
  • اطلاعات شرکت کنندگان وبینار در اختیار برگزارکنندگان وبینار قرار میگیرد و برگزارکننده متعهد میشود که از اطلاعات کاربران ثبت شده در وبینار خود سوء استفاده‌هایی مانند ارسال گروهی پیام های تبلیغاتی در تعداد بالا یا ارسال ایمیل اسپم نداشته باشد، ایپندار در صورت گزارش کاربران و مشاهده چنین مواردی اجازه اعمال محدودیت‌هایی شامل عدم دسترسی به اطلاعات کاربران وبینار برای برگزارکنندگان مذکور را دارد.
  • برگزارکننده متعد می شود در صورت ثبت وبینار در ایپندار اجازه انتقال کاربران ثبت نام شده و برگزاری وبینار در پلتفرهای دیگر یا نرم‌افزارهای دیگری جز زیرساخت‌های ارائه شده ایپندار را ندارد، در صورت مشاهده یا گزارش کاربران ایپندار مجاز به اعمال محدودیت هایی برای اکانت برگزارکننده است
  • ایپندار جهت افزایش فروش ویدئوی وبینارهای شما ممکن است کمپین‌های ویژه برگزار کند که در این صورت، درصد کارمزد ایپندار از فروش ویدئو در مدت زمان کمپین ۵۰ درصد خواهد بود.
  • ایپندار برای افزایش ثبت‌نامی‌های وبینارهای غیر رایگان اقدام به تبلیغات در کانالهای مختلف بازاریابی می‌نماید، با توجه به صرف هزینه برای هر یک از این کانالها، ایپندار بابت هر ثبت‌نامی از این روش، ۵۰ درصد مبلغ بلیت را به عنوان کارمزد همکاری در فروش خود محاسبه و دریافت می‌کند.

این نوع ثبت‌نامی‌ها با توضیح همکاری در فروش ایپندار در بخش شرکت‌کنندگان مشخص است، در حالت معمول مگر با هماهنگی برگزارکننده وبینار مربوطه هیچ تخفیفی بروی بلیت وبینار اعمال نخواهد شد.

 • ایپندار برای کمک به فروش بیشتر ویدئوها می تواند تخفیف هایی را بر روی آنها لحاظ کند، همچنین در شرایط خاص همچون کمپین‌های کلی سایت، هماهنگی با برگزارکننده انجام نمی‌پذیرد.
 • برگزارکننده ی وبینار حق سوء استفاده از اطلاعات ثبت نام کنندگان در وبینار را ندارد.
 • در وبینارهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر می‌شوند، می‌بایست ثبت‌نام به‌صورت متمرکز در ایپندار انجام شوند، بر این اساس امکان ثبت‌نام و تعریف رویداد مشابه در سایت‌های دیگر وجود ندارد مگر از طریق امکان ( کد برای سایت شما یا embed code ) که در منوی مدیریت وبینار آورده شده است.
 • در وبینارهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر نمیشوند و بصورت خصوصی ایجاد شده‌اند امکان ثبت‌نام و ایپورت اسامی خارج از سایت براساس فرمت و شرایط تعیین شده، وجود دارد.

شرایط تعویض تاریخ برگزاری وبینار یا لغو آن:

 • اگر وبینار شما بنا به دلایلی همچون بیماری، قطعی برق و اینترنت و حوادث غیرمترقبه در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد، شما موظف به تعیین تاریخ و زمان جدید برای برگزاری وبینار هستید و در غیر این صورت هزینه ها به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.
 • در صورتی که برای وبینارتان ثبت نامی داشته باشید اما در روز برگزاری وبینار هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد شما موظف به برگزاری وبینار در تاریخ و زمان مقرر هستید و به هیچ عنوان امکان لغو برگزاری وبینار را ندارید در غیر این صورت تمامی مبالغ به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.
 • برگزارکننده فقط یکبار اجازه جا به جایی زمان وبینار خود را دارد و موظف است که خود به تمامی شرکت کننده‌ها حداقل ۲۴ ساعت قبل از برگزاری زمان وبینار اطلاع رسانی کند، در صورتی تخطی در اطلاع رسانی ایپندار مجاز است براساس صلاح دید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.
 • کاربر ثبت‌نام کرده در وبینار شما، مجاز به درخواست عودت وجه خود تحت دو شرط فوق میباشد: یک، حداکثر تا ۲۴ ساعت قبل از وبینار به هر دلیل درخواست عودت وجه دهد. دو، در صورت تعویق تاریخ برگزاری وبینار، موافق این تعویق نباشد. بر همین اساس، مبلغ فوق بدون اطلاع قبلی برگزارکننده به اعتبار کاربر عودت خواهد یافت.
 • در صورتی که برگزارکننده خواستار لغو وبینار خود است موظف به اطلاع رسانی به همه شرکت کنندگان حداقل ۲۴ ساعت قبل از زمان برگزاری است، صورت تخطی در اطلاع رسانی ایپندار مجاز است براساس صلاح دید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.
 • شما بعنوان برگزارکننده وبینار، اگر حداکثر تا دو مرتبه مجزا، به هر دلیلی وبینارتان را لغو یا برگزار نکنید، در لیست سیاه ایپندار قرار گرفته و دیگر قادر به استفاده از پلتفرم ایپندار نخواهید بود.
 • درصورتیکه وبینار شما هیچ ثبت‌نامی نداشته باشد هزینه‌های پرداختی همچون نرم‌افزار و پشتیبانی عودت داده میشود اما هزینه بسته شتاب و بسته گرافیکی خریداری شده غیرقابل عودت خواهد بود در غیر اینصورت و با وجود حتی یک نفر ثبت‌نام‌کننده، موظف به برگزاری وبینار هستید و در صورت درخواست لغو کامل وبینار در این شرایط، تنها هزینه پرداختی بابت پشتیبانی به شما عودت داده می‌شود.
 • در صورتی که برگزارکننده قصد تعویض تاریخ وبینار را دارید و اگر پس از یک هفته تاریخ جدید تعیین را مشخص نکند، وبینار به صورت خودکار غیر فعال و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان به آنها عودت داده می شود.
 • در صورتی که برگزارکننده قصد لغو وبینار را دارد حتی اگر برای وبینار مورد نظر ثبت نامی داشته باشد باید حداکثر ۱ روز قبل از زمان برگزاری وبینار به ایپندار و ثبت نام کنندگان اطلاع داده و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان را به آنها عودت دهد. البته ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم وبینارتان را لغو کنید چون حتی اگر یک نفر هم در وبینارتان ثبت نام کرده باشد ممکن است تجربه ناخوشایندی را کسب کند و برای ثبت نام در وبینارهای بعدی شما دچار تردید شود.

پرداخت به برگزارکننده

  • برگزارکننده برای تسویه حساب باید در پنل کاربری در قسمت شماره حساب های من شماره شبا و تصویرکارت ملی خود را در اختیار ایپندار قرار دهد
 1. حساب معرفی شده و تصویر کارت ملی باید برای برگزارکننده بوده و اطلاعات حساب شخص دیگری برای تسویه حساب مورد تایید قرار نمیگیرد
  • ایپندار مبالغ دریافتی بابت فروش بلیط وبینار را تا ۷۲ ساعت کاری(شنبه تا چهارشنبه) پس از دریافت درخواست تسویه حساب از پنل مدیریت وبینار در بخش مالی، پرداخت می کند.
 1. برگزارکننده باید برای دریافت فروش مبالغ وبینار و فیلم ضبط شده درخواست خود را به صورت تیکت برای ایپندار ارسال کند.
 2. ایپندار مبالغ دریافتی بابت فروش ویدئوی وبینارها را پس از کسر سهم خود، به صورت ماهیانه بعد از درخواست پرداخت باتوجه به زمانبندی فوق واریز خواهد کرد.
 3. برای وبینارهای چند جلسه‌ ای درخواست پرداخت بعد از پایان آخرین جلسه وبینار ممکن است
 4. در صورتی که وبینار برگزار شده باشد و بلیط‌ های فروخته شده شامل فیلم ضبط شده‌ی وبینار باشد، برگزارکننده موظف است فیلم ضبط شده را در اختیار ایپندار قرار دهد تا در پنل کاربری خریداران قرار گیرد لذا تا زمانی که ویدئوی وبینار را به ایپندار ارسال نکند مبالغ دریافتی بابت فروش بلیت‌ها به حساب ایشان واریز نخواهد شد .

داشتن حساب کاربری در ایپندار

 • لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در وبینار استفاده می شود. در صورتیکه مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید ایپندار حضور بدونِ مشکلِ شما در وبینار را تضمین نمی کند.
 • شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید.
 • شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. تکثیر و انتشار ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده مجاز نمی باشد و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و وبینار و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.
 • ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که شما بتوانید به وبینارها و ویدئوهای خریداری شده خود تا مدت حداقل ۲ سال دسترسی داشته باشید. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاحدید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر مدرس وبینار دیگر قصد فروش ویدئوی وبینار را نداشته باشد یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم.
 • اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه های بانکی یا بانک های صادرکننده کارت برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود یا بنا به دلایلی هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به ویدئوهای خریداری‌شده را معلق خواهیم کرد.
 • بعد از ثبت نام در سایت ایمیل شما برای اطلاع رسانی وبینارهای آتی و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در وبینار

 • ممکن است تعدادی از وبینارهایی که در وب سایت ایپندار قرار دارد توسط اساتید و موسسات آموزشی دیگر برگزار شود که در صفحه مربوط به توضیحات وبینار در تب «برگزارکننده» مشخصات برگزارکننده نوشته می شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبینارها برای برگزارکننده محفوظ بوده و در این نوع وبینارها ایپندار تنها بعنوان پلتفرم معرفی، اطلاع رسانی، اجرا و برگزاری ایفای نقش کرده و هیچگونه ادعا و تاییدی بر محتوای وبینارهای فوق ندارد. ایپندار همچون ماهیت پلتفرم های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار منتشر می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 • اطلاعات تماس شما همچون آدرس ایمیل و شماره موبایل در اختیار برگزارکننده قرار میگیرد، در صورتیکه با در اختیار قرار دادن این اطلاعات یا بخشی از آن مخالف هستید یا برگزارکننده مربوطه اقدام به ارسال پیام‌های غیرمرتبط میکند، حتما این مورد را از طریق بخش گزارش دادن هر وبینار یا تیکت‌های سایت با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت با برگزارکننده مربوطه برخورد شود.
 • بلافاصله بعد از ثبت نام در وبینار یک ایمیل که شامل راهنمای حضور در وبینار و سایر اطلاعات تکمیلی می باشد به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود. حتما این ایمیل را مطالعه نمایید تا برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه نشوید.
 • تمامی وبینارهایی که در سایت ایپندار در دسترس کاربران قرار داده شده اند در صورتی که بعد از برگزاری وبینار برگزارکننده قصد ارائه فیلم ضبط شده آن را برای شرکت کنندگان خود را داشته باشد در کنار بلیط قبل از خرید مشخص شده اند، هرچند ایپندار برای ایجاد دسترسی راحتر برای تمامی وبینارها تا ۱۴ روز بازپخش آنلاین غیرقابل دانلود در نظر گرفته است ولی نسبت با بازپخش وبینارویا بلیط هایی هایی که ویدئو ضبط شده ندارند هیچ مسولیتی ندارد وشرکت کنندگان ابتدا موظف به حضور در زمان وبینار هستند
 • اگر در وبینار ویژه ای (پولی) که برگزار کننده آن ایپندار است، ثبت نام کنید ویدئوی وبینار حداکثر ۱۴ روز پس از برگزاری در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت. ویدئوی وبینار تا ۱۴ روز پس از قرار گیری در پنل کاربری تان قابل مشاهده و دانلود است و پس از گذشت ۱۴ روز می توانید ویدئو فوق را فقط به صورت آنلاین و غیر قابل دانلود، مشاهده نمایید. فایل ارائه وبینار نیز در صورت تایید استاد به صورت PDF برای دانلود در پنل کاربری تان قرار داده خواهد شد.
 • اگر در وبینار ویژه ای ثبت نام کنید که برگزار کننده آن ایپندار نیست مسئولیت تهیه ویدئوی وبینار و قرار دادن آن در پنل کاربری تان بر عهده آنها می باشد و ممکن است مدت زمان آماده سازی ویدئوی وبینار پس از برگزاری بیش از ۱۴ روز به طول انجامد.
 • ویدئوی برخی از وبینارهای برگزار شده بنابر تصمیم برگزارکننده وبینار در سایت ایپندار قرار نمی گیرد و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
 • همیشه ویدئوی وبینارهای ویژه (پولی) پس از برگزاری وبینار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت حتی اگر در زمان برگزاری وبینار حضور نداشته باشید. چنانچه تصمیم بر آن باشد که ویدئوی وبیناری بعد از برگزاری در اختیار شما قرار نگیرد حتما در توضیحات مربوط به آن وبینار ذکر خواهد شد. پس به صورت پیش فرض حتما ویدئوی وبینارهای ویژه برای دانلود در پنل کاربری شما قرار داده خواهد شد مگر آنکه در صفحه توضیحات وبینار مربوطه ذکر شود.
 • فایل ویدئوییِ وبینار ویرایش شده و پس از آن در پنل کاربری شما قرار می گیرد. ویرایش ویدئوی وبینار به این صورت است که نام و مشخصات شرکت کنندگان و چت ها و نوشته های آن ها در محیط وبینار تار می شود. دلیل این امر این است که مشخصات کاربران حاضر در وبینار حفظ شود.
 • اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید اعلام شده در وبینار حضور پیدا کنید می توانید درخواست عودت وجه وبینار را بدهید. نحوه عودت وجه در بخش شرایط عودت وجه توضیح داده شده است.
 • امکان دانلود ویدئوی وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند بنابر تصمیم و صلاحدید ایپندار مشخص می شود. برای مثال ممکن است امکان دانلود ویدئوی وبینار رایگان تنها برای اشخاصی که در وبینار حضور داشتند فراهم شود و یا برای هیچ کس ویدئوی وبینار قابل دریافت نباشد. لذا در صورتی که قرار بر ارسال ویدئوی وبینار باشد حتما در توضیحات وبینار مربوطه ذکر خواهد شد.
 • در صورت رضایت مدرس وبینار فایل ارائه وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند برای کاربرانی که در وبینار ثبت نام کرده و در زمان برگزاری در وبینار حضور داشته اند در انتهای وبینار، بصورت رایگان برای دانلود قرار داده خواهد شد.
 • اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه وبینار با تاخیر آغاز شود حتما مدت زمانی که برای وبینار در نظر گرفته شده بود اعمال می شود و زمان تاخیر را به هیچ وجه در مدت وبینار محاسبه نخواهیم کرد و وبینار دیرتر تمام خواهد شد. از هر زمانی که وبینار آغاز شود مدت زمان وبینار محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر وبینار ۲ ساعته ای که میبایست ساعت ۱۹ آغاز میشد با تاخیر نیم ساعته برگزار شود وبینار تا ساعت ۲۱:۳۰ ادامه خواهد داشت.
 • در صورتی که بدلیل عدم مطالعه راهنمای حضور در وبینار که هم در وب سایت قرار دارد و هم بعد از ثبت نام در وبینار به ایمیل شما ارسال می شود، عدم نصب نرم افزار وبینار یا سرعت نامناسب اینترنت، موفق به حضور در وبینار نشوید و یا به راهنمایی های پشتیبان وبینار عمل نکنید این عدم حضور در وبینار متوجه شما خواهد بود و وب سایت ایپندار هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه موارد نخواهد داشت. زیرا ما با تهیه راهنمای حضور در وبینار و بخش پرسش و پاسخ های متداول و تخصیص یک پشتیبان به وبینار و ارسال ایمیل راهنمای حضور پس از ثبت نام تمام سعی مان را کرده ایم تا فرایند حضور در وبینار را برای شما عزیزان تسهیل نمائیم.

خرید فایل های ویدئویی وبینارها

 • ویدئوی وبینارهای خریداری شده تا ۱۴ روز پس از خرید در پنل کاربری تان و در بخش «ویدئوهای من» قابل دانلود هستند و تا قبل از ۱۴ روز کاری ویدئوی وبینار را به صورت آنلاین می توانید مشاهده کنید
 • پرداخت برای ویدئوی خریداری‌شده از طریق صفحه اختصاصی هر وبینار انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌ها به تومان و یورو می‌باشد.
 • فایل ارائه (فایل PDF) وبینارهایی که ویدئوی آن را خریداری کرده اید در اختیار شما قرار داده نخواهد شد و هزینه پرداختی شما در ازای دریافت ویدئوی وبینار می باشد.